Leyla Diana Gücük – Radyo CazkolikDinleyeceğiniz program özel bir arşiv olma özelliğine sahip. Rüçhan ÇamayMelike Demirağ ve Dilek Yaraş ile “Kayıp Diva” kitabına dair bir sohbet gerçekleştirdik. Kitabın nasıl ortaya çıktığını bizzat yazarından öğrendik ve Rüçhan Hanım ile caz üzerine sohbet ettik.

Melike Demirağ, kitabın çıkmasından dolayı çok mutlu ve annesi ile çok şeyler yapacaklarını anlattı. Radyo Cazkolik dinleyicileri Rüçhan hanım ile Melike Demirağ’ın programımız için yaptıkları kısa düetleri de dinleyebilecekler.

Birçok dinleyici, Rüçhan Çamay’ı pop sanatçısı bilirken aslında ilk gençlik yaşlarında caz söylemeye başlamış ve sahnelere çıkmış. Dilek Yaraş, bu ilginç yaşam öyküsünü herkes okusun ve neler yaşadıklarını bilsin istiyor. Müzik hayatı kadar spiritüel hayatına da dikkat çeken sanatçıyı yakından tanımak isteyenlere hem bu programı hem de kitabı tavsiye ediyoruz.

***

#LeylaDianaGücük ‘ün güzel sunumunun ve sorularının eşliğinde, Dilek Yaraş’tan #KayıpDiva kitabının oluşma sürecini, #RüçhanÇamay ile #MelikeDemirağ ‘ın güzel seslerinden nostaljik şarkıları ve birbirinden ilginç anıları yukarıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Yazının orijinal başlığı: Rüçhan Çamay, Melike Demirağ ve Dilek Yaraş ile “Kayıp Diva” kitabının izinde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here